Online

Uzman Psikolog Gökçen Erder Numanoğlu, bir süre yurt dışında yaşamış biri olarak yurt dışında yaşamanın benzersiz sorunlarını ve kişilerin karşılaşabileceği zorluklara dair deneyimi vardır. Bu anlayışa sahip bir uzman psikolog olarak online terapi ve psikolojik danışmanlık hizmetleri hakkında bilgi sunmak, bu alanda Türkçe çalışma rehberi oluşturmak, benzer şekilde çalışan meslektaşlar ile iş kalitesini arttıracak işbirlikleri yapmak üzere çalışmalar yapmaktadır.

Doğup/büyüdüğünüz memleketten, sizi şekillendiren kültürden uzakta yaşayan sizler için psikolojik danışmanlık sürecini kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Hayat hepimizi zorlayabiliyor ve zorlandığınız konularda güçlenmeye, keyif ve huzuru arttırmaya karar verdiğinizde, bu süreci sizin için güvenilir, etkili, kısa süreli ve ulaşılabilir kılarak kolaylaştırıyor.

Online Terapinin İlkeleri

Bu sürecin maksimum fayda sağlayabilmesi için güncel düzenlemeleri düzenli takip etmekte ve uygulamalara yansıtmaktadır. Psikologunuz online terapi ve online psikolog hizmetlerinin kullanımı ve stardantlarını Türk kültürüne adapte çalışmaları devam etmektedir. Şu an için var olan en etkili birliğin sunduğu maddeleri rehber olarak kullanmaktadır.
Bu rehber doğrultusunda çalışmalarını düzenlemekte, sunmakta ve her geçen gün geliştirmektedir. Rehbere Buradan ulaşabilirsiniz.

Aklınızdaki belirli bir soruyu sorabilmeniz ya da yardım almak için nasıl bir yol izleyeceğinizin önerisi duymak istediğinizde bir yol haritası çizmenize yardımcı arıyor olabilirsiniz.

Yetişkinler

Çiftler

Süreç Nasıl İşlemektedir?

Anadilinizde, güvenilir ve ulaşılabilir uzman psikologtan çalışmaları hakkında bilgi almak ve yönteminin size uyup uymayacağını öğrenmek için telefon ile ya da eposta ile ulaşabilirsiniz.

Sorularınızı sorabileceğiniz azami on dakika ücretsiz bir ön-görüşme planlayabilirsiniz. Böylece uzman psikologun çalışma alanı ve sizin ihtiyaçlarınızın örtüştüğünü bilerek sürece devam edebilirsiniz.  

Diğer Bilgiler

İlgili konularda detaylı bilgi almak için tıklayınız:

Uyarı: Bu sitede yer alan bütün bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis, tanı ve tedavide kullanılamaz.

Uzman Psikolog ile ücretsiz ön görüşme ya da bilgi almak için arayın.

İletişim